Чергове засідання робочої групи з питань забезпечення детінізації економіки району

29.03.2018

Сьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Лариси Кримковської відбулось чергове засідання робочої групи з питань забезпечення детінізації економіки району.

У ході засідання було заслухано керівників профільних управлінь райдержадміністрації та районних установ, проаналізовано вжиті заходи щодо детінізації економіки.

Зокрема  відзначено, що районною робочою групою з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення в 2018 році було виявлено ряд порушень  Законів України “Про працю” та «Про зайнятість населення».

Начальник Літинського відділення Калинівської ОДПІ Тетяна  Беліченко доповіла по надходження податків до бюджету, які в порівнянні з аналогічним періодом минулого року значно зросли (ПДФО, ПДВ, податок на прибуток). Також Тетяна Михайлівна повідомила, що члени фермерських господарств з 1 січня 2018 року зобов’язані сплачувати єдиний соціальний внесок, нарахований за календарний квартал.      

Начальник Літинського відділу обслуговування громадян Хмільницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Григорій Дмитренко повідомив, що надходження  до пенсійного фонду в поточному році збільшились, і це пов’язано із збільшенням мінімальної заробітної плати із 3200 грн. в минулому році до 3723 грн. зараз, але, аналізуючи середньомісячну заробітну плату на промислових, сільськогосподарських підприємствах, ФОП і фермерських господарствах, очевидним залишається факт продовження виплати заробітної плати в «конвертах», а це тягне за собою зменшення надходжень до бюджету, пенсійного фонду і відобразиться на пенсії самих працівників.

У підсумку засідання було визначено подальші напрямки діяльності робочої групи.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63