Оголошення про проведення установчих зборів для представників інститутів громадянського суспільства щодо формування складу громадської ради при Літинській райдержадміністрації

13.03.2018

Відповідно до Положення про громадську раду при Літинській райдержадміністрації від 30.01.2015 року та затвердженого головою Літинської РДА від 28 лютого 2018 року складу ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів громадської ради при Літинській РДА за участю інститутів громадянського суспільства райдержадміністрація  повідомляє про початок прийому документів з 23 березня 2018 р. представників інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах для обрання членів громадської ради при Літинській райдержадміністрації.

Для участі в установчих зборах до сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. До заяви додаються:

-         рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

-         біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

-         копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

-         інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

За 10 календарних  днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється.

Установчі збори відбудуться 23 квітня 2018 року  о 15.00 годині в малій залі райдержадміністрації.

УВАГА! Дата,час та місце проведення установчих зборів може бути змінено. Слідкуйте за оновленою інформацією на веб – сайті райдержадміністрації.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63