Нарада з перевізниками

23.01.2018

Сьогодні у Літинській райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Лариси Кримковської відбулась нарада з перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування. У засіданні також взяли участь голова Вінницької обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту, заступник голови конкурсного комітету з проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району, Віталій Смірнов,  директор ПП «Вінницяавтотранссервіс», секретар зазначеного конкурсного комітету, а також керівник підприємства, яке виконує функції робочого органу, Леонід Демчик, начальник відділу економіки райдержадміністрації Людмила Романюк,начальник управління праці та соціального захисту населення Літинської райдержадміністрації Світлана Матюк.

Під час наради були обговорені питання про дотримання правил перевезення пасажирів, про організацію та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району, та про виконання районної програми щодо пільгового перевезення громадян.

Лариса Кримковська розпочала засідання з обговорення прецеденту, що стався 10.01.2018 р. у Літинскому районі, коли водій автобуса на маршруті Літин-Бруслинів ч/з Новоселицю, висадив пасажирів (серед яких була 12-річна дівчинка), які їхали до с. Бруслинів, у сусідньому селі  Вербівка, при цьому кошти пасажирам не було повернуто та подальший довіз не забезпечено.

Перевізник Борис Суходолець, який є перевізником на даному маршруті, повідомив, що цей водій за ряд допущених порушень вже звільнений.

Людмила Романюк наголосила, що з метою недопущення в подальшому подібних ситуацій перевізники повинні дотримуватись умов договорів, якими їм надано дозвіл здійснювати перевезення на приміських автобусних маршрутах загального користування, а також повинні провести роботу зі своїми водіями щодо дотримання Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, які затверджено постановою КМУ від 18 лютого 1997 р. N 176.

Також Людмила Володимирівна звернулась до перевізників району з питанням щодо забезпечення пасажирів квитками, зазначила, що це теж визначено вищевказаними постановою КМУ і договорами.

У ході наради теж було обговорено проблемні питання щодо організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.

Світлана Матюк повідомила, що в районі діє програма, якою виділено кошти на відшкодування за пільгове перевезення пасажирів, та розповіла про порядок отримання такої компенсації.

  

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63