У Літинскому районі стався прикрий інцидент

12.01.2018

10 січня 2018 року водій автобуса на маршруті Літин-Бруслинів ч/з Новоселицю висадив пасажирів, які їхали до с. Бруслинів,  у сусідньому селі Вербівка, при цьому кошти пасажирам повернуто не було та перевізником не забезпечено їх подальший довіз. Більше того, серед пасажирів була 12-тирічна дівчинка, якій мама купила квиток на автостанції та посадила  в цей автобус, щоб вона доїхала до с. Бруслинів, де її мала зустріти бабуся. Дівчинка не місцева, опинилась сама у незнайомому місці, де поруч дорога, поля та ліси, і  добре, що з дитиною ніякого лиха, поки вона була сама на дорозі, не сталось. 

Про цю ситуацію Літинській райдержадміністрації стало відомо  11 січня 2018 року зі статті, яку написала мама дівчинки на своїй сторінці у  соціальній мережі «Facebook». На щастя, там були вказані її контактні телефони, тому одразу вдалося сконтактувати із жінкою для підтвердження випадку, що стався.

У телефонному режимі мати дівчинки підтвердила ситуацію, яку описала у вищезгаданій статті, та на прохання начальника відділу економіки Людмили Романюк цього ж дня прибула до райдержадміністрації і написала відповідну скаргу.

Договір  про перевезення пасажирів із перевізником на маршруті Літин-Бруслинів ч/з Новоселицю  ФОП Суходольцем Б.О. було заключено у 2015 році Департаментом житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації, і дійсний він до 2020 року. Проте райдержадміністрація негайно буде звертатись до облдержадміністрації з листом щодо розірвання договору з даним перевізником, оскільки такі випадки є неприпустимими.

Також райдержадміністрацією з метою недопущення таких випадків у майбутньому буде проведено нараду з іншими перевізниками, які здійснюють перевезення на автобусних маршрутах, що не виходять за межі району.

Велике прохання до громадян: про випадки свавілля перевізників на приміських автобусних маршрутах району одразу повідомляти райдержадміністрацію.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63