Мистецький проект «Різдво в Буші»

11.01.2018

   З метою підтримки і розвитку української національної культури, збереження і популяризації народного мистецтва, традиційних свят та обрядів новорічно-різдвяного циклу на Вінниччині, а також підвищення туристичної привабливості Подільського краю 13 січня 2018 року за участю всіх районів області на території Державного історико-культурного заповідника «Буша»  (с. Буша Ямпільського району) відбудеться обласний мистецький проект «Різдво в Буші».  Урочисте відкриття заходу відбудеться об  11.00 год.

Гостей розважатимуть творчі колективі з різних районів області. Кожен представить свою святкову світлицю з вертепом та різдвяною атрибутикою, де можна буде не лише послухати колядки чи щедрівки, але й посмакувати різдвяними стравами.
       Майстри народних ремесел запропонують гостям свята взяти участь у майстер-класах із гончарства, лозоплетіння, різьби по дереву, вишивки, бісероплетіння, а також придбати сувенір на згадку.
   Загалом у дійстві візьмуть участь щонайменше три сотні учасників.У різдвяному концерті, який триватиме до 15- ї години, плануються виступи фольклорних співочих та обрядових гуртів районів (ОТГ) з виконанням пісень та обрядів зимово-різдвяних свят – Різдва, Маланки, Василя, Водохреща.

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63