Управління праці та соціального захисту населення Літинської райдержадміністрації повідомляє

04.01.2018

Для зручності громадян з 1 січня 2018 року запроваджується попередній запис у чергу до спеціалістів управління щодо оформлення документів на субсидію та соціальні допомоги.

Щоб записатись до черги, заявнику потрібно особисто звернутися до спеціаліста відділу з прийому та призначення адресних грошових допомог та компенсаційних виплат управління праці та соціального захисту населення Літинської райдержадміністрації, або телефоном «гарячої лінії» 2 15 98. 

 

У попередньому реєстраційному записі буде зазначено прізвище, ім’я, по-батькові людини; її адреса; прізвище спеціаліста, до якого потрібно звернутися; дата і час прийому; перелік документів, необхідних для оформлення субсидії чи соціальної допомоги.

 

Прийом відвідувачів за попереднім записом здійснюється у заплановані день та час виключно за наявності документа, що посвідчує його особу та іменного реєстраційного талону (якщо реєстрація відбулась за особистим зверненням).

 

Щоб уникнути непорозумінь під час відвідування управління, рекомендуємо:

 

1. Прибути у визначений день не пізніше ніж за 5 хвилин до запланованого часу прийому.

 

2. Отримати у спеціаліста іменний талон (якщо запис здійснювався по телефону) на підставі документа, що посвідчує особу відвідувача.

 

3. Слідкувати за чергою (у випадку, якщо адміністратор у визначений час зайнятий обслуговуванням попереднього відвідувача, Вас викличуть наступним).

 

 Завдяки такій системі надання соціальних послуг мешканці району не стоять у чергах, а спеціалісти мають можливість швидко і якісно оформити документи.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63