Регуляторна політика

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Літинської райдержадміністрації на 2017 рік

15.06.2017

Повідомлення про оприлюднення проекту
регуляторного актурозпорядження голови Літинської державної адміністрації  ’’Про затвердження порядку  використання  коштів з районного бюджету  на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб єктами  малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів’’


Районна державна адміністрація  повідомляє про розробку проекту розпорядження «Про порядок  використання коштів з районного бюджету на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами  малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів», підготовлений з метою визначення механізму використання коштів, передбачених в районному бюджеті на фінансову підтримку суб’єктів малого і середнього підприємництва.

З текстом аналізу регуляторного впливу можна ознайомитись на веб-сайті: http://www./. lityn-administratsia.gov.ua Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються до Літинської районної державної адміністрації за адресою: 22300, смт Літин, вул.Соборна, 7,  або на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . та представництва Державної регуляторної служби України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

         
Голова районної

державної адміністрації            Я. ЧЕРНЕГА

 

15.06.2017

ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про затвердження порядку використання коштів з районного бюджету на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів

 

15.06.2017

 

Аналіз регуляторного впливу проекту розпорядження Літинської державної адміністрації «Про затвердження порядку використання коштів з районного бюджету на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів»

15.06.2017

Тест малого підприємництва (М-тест) 

10.03.2017

Повідомлення про оприлюднення проекту
регуляторного актурозпорядження голови Літинської державної адміністрації  ’’Про порядок часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб єктами  малого і середнього підприємництва на реалізацію інвестиційних проектів’’


 Відділ економіки районної державної адміністрації  повідомляє про розробку проекту розпорядження «Про порядок часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб ’єктами  малого і середнього підприємництва на реалізацію інвестиційних проектів», підготовлений з метою визначення механізму використання коштів, передбачених в районному бюджеті на фінансову підтримку суб’єктів малого в середнього підприємництва.

 З текстом аналізу регуляторного впливу можна ознайомитись на веб-сайті: http://www./. lityn-administratsia.gov.ua Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

  Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються до відділу економіки районної державної адміністрації за адресою: 22300, смт Літин, вул.Соборна, 7,  або на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . та представництва Державної регуляторної служби України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Начальник відділу економіки

Літинської районної державної адміністрації                            Л. РОМАНЮК

 

ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про затвердження порядку часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малогота середнього підприємництва на реалізацію інвестиційних проектів

10.03.2017

Аналіз регуляторного впливу проекту розпорядження Літинської державної адміністрації «Про затвердження порядку часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію інвестиційних проектів»

10.03.2017

ТЕСТ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА(М-Тест)