Іван Мельничук відправляє на округ, де обирався, 12 мільйонів гривень

25.07.2016

12 мільйонів гривень додаткових коштів від держави матимуть Барський, Тиврівський, Жмеринський та Літинський райони на розвиток соціальної сфери та інфраструктури регіону. За поданням народного депутата України Івана Мельничука, Кабінет Міністрів, на чолі з Володимиром Борисовичем Гройсманом, затвердив відповідну постанову. Отже, ці кошти відкриті для використання очільниками відповідних громад. Народний депутат України Іван Мельничук зазначає: «Гроші підуть на добудову та реконструкцію спортивно-оздоровчих центрів, утеплення дитсадків, шкіл та лікарень. Ще частину коштів витратять на облаштування майданчиків та ремонт мосту. Гроші – вже в розпорядженні громад. Тому ремонтні та капітальні роботи на місцях стартують» - резюмував нардеп. 

Левова частка державних коштів - 3 млн 498 тисяч 900 гривень спрямована до Жмеринського району. Тут гроші підуть на реконструкцію спортивно-оздоровчого закладу «Юність».

Значна частина державних коштів - 2 мільйони 999 тисяч 100 гривень пішли на розвиток Барського району:

- 1 млн 669 тисяч 500 гривень піде на реконструкцію «Барської районної ДЮСШ «Колос»;

- 729,8 тисяч гривень спрямують на капітальний ремонт із заміною вікон терапевтичного корпусу «Барської центральної районної лікарні»;

- 599,8 тисяч гривень виділено для СЗШ №3 на реконструкцію спортивного майданчика з облаштуванням синтетичного покриття «Штучна трава». 

Кошти в сумі  2 мільйони 714 тисяч 200 гривень  - передбачені для мешканців Тиврівщини:

- 1 млн 709 тисяч 400 гривень спрямують на реконструкцію мосту через Південний Буг у смт Сутиски;

- 555 тисяч гривень піде на придбання сміттєвоза для збору, транспортування та переробки відходів у Тиврові;

- 449,8 тисяч гривень виділено на капремонт із заміною вікон у Гніванській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що по вулиці Леніна.

 На Літинський район передбачено 2 млн 787 тисяч 800 гривень:

- 1 млн 709 тисяч 400 гривень підуть на реконструкцію частини господарської будівлі під опалювальний пункт на альтернативних видах палива, теплотраси та облаштування системи опалення школи в с. Бруслинів;

- 709 тисяч 500 гривень спрямовано на будівництво артсвердловини та водонапірної башти до житлових масивів «Фоса» і «Дубовий гай» у Літині; 

- 368 тисяч 900 гривень піде на придбання автівки швидкої допомоги для Літинської ЦРЛ.  

Народний депутат України зазначив: вся його праця у Верховній Раді України, на яку його делегували мешканці 14-го округу Вінниччини, спрямована на покращання життя громадян та розбудову Барського, Тиврівського, Жмеринського та Літинського районів. Адже для цього його й обирали люди. Іван Мельничук закликав громадських активістів та небайдужих громадян долучитися до контролю за належним освоєнням коштів: «У разі виявлення нецільового використання грошей або недобросовісного виконання робіт підрядниками, яких найняли для виконання всього спектру робіт у районах, прошу звертатися до очільників громад, а також телефонувати на гарячу лінію: 067-231-91-18».  

«Людина не існує сама по собі – кожен з нас зобов’язаний іншим людям. Саме з таким принципом, заручившись підтримкою людей, ваш покірний слуга йшов на вибори», - зазначає народний депутат. «Зобов’язання перед вами намагаюся виконувати чесно й добросовісно, разом з Президентом та Прем’єр-Міністром України. Щиро ваш - Іван Мельничук».

Євгенія Шульгань, помічник-консультант народного депутата України Івана Мельничука.

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63