МОН назвало ТОП–5 найпопулярніших спеціальностей та вишів за підсумками подання мільйона заяв вступників

20.07.2018

Право, філологія, середня освіта, менеджмент та медицина – наразі саме на ці спеціальності вступники подали найбільше заяв. Про це розповів заступник Міністра освіти і науки Юрій Рашкевич 19 липня 2018 року під час прес-конференції у МОН.

Кредитування фермерських господарств

20.07.2018

Відділ агропромислового розвитку Літинської районної державної адміністрації нагадує, що в області працює  конкурсна комісія з питань визначення переліку суб’єктів господарювання  агропромислового комплексу для здійснення їх фінансової підтримки через механізм здешевлення кредитів. 

На ринку праці Вінниччини лідирують робітничі професії

20.07.2018

У обласному центрі зайнятості визначили, які професії лідирують на ринку праці Вінниччини сьогодні.

За шість місяців 2018 року до центрів зайнятості Вінниччини надійшло 25,6 тис. вакансій. Прогнозовано лідирують робітничі професії. Найбільше робітників потребує переробна промисловість, сільське, лісове та рибне господарство, торгівля та ремонт транспортних засобів.

Усі пенсіонери, які отримують пенсійні виплати через Ощадбанк, мають можливість отримати електронне посвідчення

20.07.2018

Пенсіонери, які отримують пенсійні виплати через Державний Ощадний банк України мають можливість отримати електронне пенсійне посвідчення (ЕПП).

ЕПП – це сучасний технологічний багатофункціональний інструмент. За його допомогою можна не лише отримати пенсію, а й, наприклад, просто і швидко сплатити за комунальні послуги через інтернет, розрахуватись за покупку в магазині та мати доступ до безлічі інших онлайн-послуг. І, безумовно, пенсійне посвідчення нового зразка надає право власникові користуватися всіма пільгами, які належать йому, як пенсіонерові.

У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей

19.07.2018

19 липня у райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Валентини Захаревич відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей. На порядку денному   розглядалися питання про стан виконання батьківських обов’язків, про направлення дитини-сироти на виховання та спільне проживання до дитячого будинку сімейного типу, про вибуття особи з числа дітей-сирі т з прийомної сім’ї, надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав батька відносно двох малолітніх дітей, взяття на облік дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах  та інші питання щодо захисту прав та інтересів дітей.

Інформація про підписані декларації у Літинському районі станом на 19.07.2018 р.

19.07.2018

АЗПСМ  с. Уладівка - Ластовецька Надія Станіславівна - підписано 1020 декларацій;

                                     Мовчанюк Віктор Савелійович -  підписано 611 декларацій;

АЗПСМ с. Багринівці – Заверюха Андрій Кирилович - підписано 1270 декларацій;

АЗПСМ с. Дашківці - Денисюк Галина Степанівна - підписано 1650 декларацій;

АЗПСМ с. Вербівка –Лутчак Володимир Васильовичпідписано 717 декларацій;

Дбайте про безпеку дітей під час літніх канікул!

19.07.2018

 Тривають літні канікули. Такий бажаний для кожної дитини період, коли часу на дозвілля з'являється більше, а батьківського контролю — відповідно менше. На жаль, окрім веселощів, влітку на дітей також чекає і безліч небезпек. З початку сезону відпочинку почастішали випадки, коли діти самостійно вирушають на місцеві ставки та річки, до лісу або ж залишаються вдома самі. 

Управління праці та соціального захисту населення Літинської райдержадміністрації повідомляє

19.07.2018

Управління праці та соціального захисту населення Літинської райдержадміністрації доводить до відома про те, що 11 липня 2018 року за № 551 прийнято Постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян».

Цьогоріч по області середня врожайність ранніх зернових культур на 3,5 ц/га більше ніж минулого року

19.07.2018

Станом на 18 липня 2018 року  по всіх категоріях господарств площа під зерновими та зернобобовими культурами, включаючи кукурудзу, в поточному році складає 858,5 тис. га, що на 6,8 тис. га більше 2017 року.

Право на субсидію в залежності від сплати ЄСВ

19.07.2018

Управління праці та соціального захисту населення надає роз’яснення, що відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 р. № 329), з 1 травня 2018 року відповідно до підпункту 3 пункту 6 Положення житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, і в цьому періоді: