View settings

Font size:
Site colours
Images

Settings

Звичайна версія

До уваги чорнобильців 1 категорії щодо виплати грошової компенсації замість путівки

17.01.2018

У зв’язку  набранням чинності  з 1 січня 2018 року пункту 24  Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України  23 листопада 2016 р. №854 «за бажанням громадянина, віднесеного до категорії 1… у разі відмови від отримання санаторно-курортного лікування або відпочинку виплачується грошова компенсація у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється  Кабінетом Міністрів України щороку.  

Читати статтю повністюДо уваги чорнобильців 1 категорії щодо виплати грошової компенсації замість путівки

У райдержадміністрації проведено організаційний комітет

17.01.2018

16 січня в Літинській районній державній адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Валентини Захаревич відбувся організаційний комітет з підготовки та відзначення в районі Дня Соборності України та 100-річчя бою під Крутами.

Було вирішено:

Читати статтю повністюУ райдержадміністрації проведено організаційний комітет

ЗМІНИ В ПЕНСІЙНОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ З СІЧНЯ 2018 РОКУ

16.01.2018

Хмільницьке об’єднане  управління Пенсійного фонду  Вінницької області повідомляє про зміни в законодавстві, що набудуть чинності з 1 січня 2018 року.  Починаючи з 01 січня 2018 року для набуття права на пенсію за віком при досягненні 60-ти років необхідним є наявність страхового стажу не менше ніж 25 років.

Читати статтю повністюЗМІНИ В ПЕНСІЙНОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ З СІЧНЯ 2018 РОКУ

Щодо соціальних допомог

16.01.2018

Управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації повідомляє, що з 01 січня 2018 року набирають чинності положення частини другої статті 18-1 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», яким передбачено, що право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) має (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника, соціальну пенсію або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю».

Читати статтю повністюЩодо соціальних допомог

Урочисте відкриття дитячого садочка «Барвінок» у с. Микулинці

16.01.2018

16 січня у житті мешканців села Микулинці   відбулася довгоочікувана та радісна подія – урочисто відкрито дитячий садочок «Барвінок». Цей день  став справжнім святом для дітвори та їх батьків.

На відкриття дитсадка завітали голова Літинської районної державної адміністрації Ярослав Чернега, голова районної ради Віталій Мельник, начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Гордійчук. 

Читати статтю повністюУрочисте відкриття дитячого садочка «Барвінок» у с. Микулинці

Щотижневі навчання в управлінні праці та соціального захисту населення

15.01.2018

Управлінням праці та соціального захисту населення на 2018 рік заплановано щотижневі навчання начальників відділів та спеціалістів на тему «Нове у законодавстві щодо соціального захисту населення», перше з яких відбулося 12 січня 2018 року.

Читати статтю повністюЩотижневі навчання в управлінні праці та соціального захисту населення

Президент підписав Указ про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

15.01.2018

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа». Глава держави видав відповідний документ з метою забезпечення додержання прав і законних інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, посилення захисту їх особистих і майнових прав.

Читати статтю повністюПрезидент підписав Указ про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених...

Валерій Коровій окреслив плани на 2018 рік в питанні ремонту доріг у Вінницькій області

15.01.2018

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, інформуючи  керівників структурних підрозділів ОДА про робочу нараду з питань ремонту доріг, що пройшла під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, зупинився на ключових позиціях розвитку дорожньої сфери області у 2018 році.

Читати статтю повністюВалерій Коровій окреслив плани на 2018 рік в питанні ремонту доріг у Вінницькій області

Літинщина взяла участь у мистецькому проекті «Різдво в Буші»

15.01.2018

13 січня в рамках відзначення новорічно – різдвяних свят, за ініціативи та під патронатом голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія, на території державного історико-культурного заповідника «Буша» відбулось відкриття мистецького проекту «Різдво в Буші».

Святкове дійство переповнювали різноголосі переспіви колядок, що лунали з усіх сторін у виконанні фольклорних співочих та обрядових гуртів районів, ОТГ, сіл та селищ Вінниччини.

Читати статтю повністю Літинщина взяла участь у мистецькому проекті «Різдво в Буші»

Безпека під час пічного опалення

15.01.2018

З настанням осінньо-зимового періоду та приходами перших холодів виникає потреба в опаленні своїх домівок. Тому не зайве звернути увагу на виконання вимог пожежної безпеки  як при облаштуванні печей, так і при їх експлуатації, а саме:

Читати статтю повністюБезпека під час пічного опалення

Дочірні категорії

 • Вітання керівництва району з Днем Перемоги

  Дорогі визволителі!

  У  цей визначний день, 9 Травня, сьогоднішнє покоління намагається усвідомити подвиг тих, хто у жорстоких битвах виборював Велику Перемогу.

  Сувора правда тієї страшної війни є найбільшим за силою духу прикладом мужності, патріотизму, важкої праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя. Війна пройшла залізним плугом через кожне серце, кожну долю і кожне життя. Вічна пам’ять усім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті і таборах смерті, хто пішов із життя від ран, хвороб, голоду і скрути.

   Вічна слава і низький уклін Вам, шановні ветерани, за сьогоднішнє мирне небо над нами! У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, довгих літ життя й усіх людських гараздів!

  В.о. голови Літинської райдержадміністрації,
  депутат обласної ради
  Іван Мельничук
  Голова Літинської районної
  ради
  Віталій Мельник