View settings

Font size:
Site colours
Images

Settings

Звичайна версія

Загальні збори громадян у Кулизькій сільській раді

22.03.2018

Сьогодні, 22 березня, відбулися загальні збори громадян Кулизької сільської ради, де про свою роботу за 2017 рік звітувала голова сільської ради Олена Мазуренко. У зборах громадян взяли участь: голова Літинської районної адміністрації Ярослав Чернега, заступник головного лікаря КЗ «Літинський районний ЦПМСД» Геннадій Фаліон, керівник фермерського господарства «Фавор ВГВ» Григорій Волинець, депутати сільської ради, громадськість села.

Читати статтю повністюЗагальні збори громадян у Кулизькій сільській раді

На Вінниччині цього року продовжиться масштабний ремонт доріг

22.03.2018

Уряд запускає масштабну програму розвитку українських доріг. На засіданні Кабінету Міністрів України, 21 березня,  затверджена Державна цільова економічна програма розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018–2022 роки. 

Читати статтю повністюНа Вінниччині цього року продовжиться масштабний ремонт доріг

Катар готовий надати Україні скраплений газ – Глава держави

21.03.2018

Президент України Петро Порошенко повідомив про «надзвичайно важливі переговори по диверсифікації джерел газопостачання», які відбулися в ході його офіційного візиту до Держави Катар.

Читати статтю повністюКатар готовий надати Україні скраплений газ – Глава держави

Літинський військовий комісаріат повідомляє

21.03.2018

Попри свідоме та чесне виконанням обов’язків військової служби абсолютною більшістю військовослужбовців, у Збройних Силах України мають місце випадки самовільного залишення військових частин чи місць служби.

Військове правопорушення – самовільне залишення військової частини або місця служби (стаття 407 Кримінального кодексу України) становить закінчений склад злочину з моменту залишення військової частини і триває протягом усього періоду, поки особа не буде затримана або не з’явиться із зізнанням.

Читати статтю повністюЛітинський військовий комісаріат повідомляє

Нова система забезпечення технічними засобами реабілітації ставить на перше місце інтереси людини з інвалідністю

21.03.2018

14 березня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка передбачає удосконалення Порядку забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації (далі – ТЗР); орієнтування послуг на індивідуальні потреби людей з інвалідністю та рівень задоволення цих потреб; покращення якості процесу забезпечення особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи технічними та іншими засобами реабілітації, зменшення часу відпрацювання документів усіма задіяними сторонами процесу, зокрема шляхом запровадження механізму підбору технічних та інших засобів реабілітації органами соціального захисту населення за допомогою програми електронного каталогу засобів реабілітації для осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, а також покращення соціального захисту дітей з інвалідністю.

Читати статтю повністюНова система забезпечення технічними засобами реабілітації ставить на перше місце інтереси людини...

Виплата разової грошової допомоги ветеранам війни у 2018 році

21.03.2018

Управління праці та соціального захисту населення Літинської райдержадміністрації повідомляє, що Кабінет Міністрів України 14 березня прийняв постанову № 170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

Читати статтю повністюВиплата разової грошової допомоги ветеранам війни у 2018 році

Гідрометеорологічні умови на період з 21 по 24 березня

21.03.2018

Метеорологічна обстановка: Внаслідок впливу активного циклону з південного заходу вночі 21 березня по Вінницькій області очікуються складні погодні умови:  сніг, місцями сильний, місцями хуртовини, на дорогах слизько.

21-22 березня: Хмарно з проясненнями, 21.03 вночі часом сніг, місцями хуртовини, вдень без істотних опадів, 22.03 без істотних опадів. На дорогах слизько.

                                Вітер північно-західний, 7-12 м/с.

Температура вночі 6-11о морозу, вдень від 4о морозу до 1о тепла.

Читати статтю повністюГідрометеорологічні умови на період з 21 по 24 березня

Як зміниться сільська медицина: затверджено Порядок формування спроможних мереж

20.03.2018

Міністерство охорони здоров’я разом з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробили та затвердили Порядок формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги. Тепер є законодавче підґрунтя для прийняття планів розбудови мережі «первинки» у сільській місцевості, щоб кожен українець, незалежно від місця проживання, міг своєчасно отримати якісну медичну допомогу.

Читати статтю повністюЯк зміниться сільська медицина: затверджено Порядок формування спроможних мереж

У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

20.03.2018

16 січня під головування заступника голови райдержадміністрації ВалентиниЗахаревич відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання були розглянуті питання відносно 5 батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків,  ведуть аморальний спосіб життя і не створили належних умов для виховання та проживання своїх дітей

Читати статтю повністю У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дочірні категорії

 • Вітання керівництва району з Днем Перемоги

  Дорогі визволителі!

  У  цей визначний день, 9 Травня, сьогоднішнє покоління намагається усвідомити подвиг тих, хто у жорстоких битвах виборював Велику Перемогу.

  Сувора правда тієї страшної війни є найбільшим за силою духу прикладом мужності, патріотизму, важкої праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя. Війна пройшла залізним плугом через кожне серце, кожну долю і кожне життя. Вічна пам’ять усім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті і таборах смерті, хто пішов із життя від ран, хвороб, голоду і скрути.

   Вічна слава і низький уклін Вам, шановні ветерани, за сьогоднішнє мирне небо над нами! У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, довгих літ життя й усіх людських гараздів!

  В.о. голови Літинської райдержадміністрації,
  депутат обласної ради
  Іван Мельничук
  Голова Літинської районної
  ради
  Віталій Мельник