View settings

Font size:
Site colours
Images

Settings

Звичайна версія

До флешмобу з нагоди Всесвітнього Дня української хустки долучилися працівники Літинської райдержадміністрації

10.12.2019

З нагоди Всесвітнього Дня української хустки працівники Літинської райдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення РДА долучилися до  участі у флешмобі «Зроби фото з хусткою».

Здавна хустка вважалась українським національним аксесуаром, який зберігає в собі старовинні традиції. Хустка є символом прихильності, любові, вірності, прощання, скорботи, оберегом і важливим ритуальним предметом. Це невід’ємна частина української культурної спадщини.

читати статтю повністюДо флешмобу з нагоди Всесвітнього Дня української хустки долучилися працівники Літинської...

Україна ніколи не поступиться своєю територією й не дозволить впливати на вектор свого руху та розвитку – Президент

10.12.2019

Президент України Володимир Зеленський за результатами зустрічі в Нормандському форматі в Парижі окреслив низку принципів, якими Україна не поступиться на шляху до встановлення миру на сході країни.

«Я хочу окреслити низку принципів, яких я ніколи не порушу як Президент України, бо з цим ніколи не погодиться український народ», – заявив Володимир Зеленський під час зустрічі зі ЗМІ за результатами саміту лідерів країн – учасниць «Нормандської четвірки» у Парижі.

читати статтю повністюУкраїна ніколи не поступиться своєю територією й не дозволить впливати на вектор свого руху та...

Загальні узгоджені висновки Паризького саміту в Нормандському форматі 9 грудня 2019 року

10.12.2019

Президент Французької Республіки, Канцлер Федеративної Республіки Німеччина, Президент Російської Федерації та Президент України зустрілися сьогодні в Парижі.

Мінські домовленості (Мінський протокол від 5 вересня 2014 року, Мінський меморандум від 19 вересня 2014 року та Мінський комплекс заходів від 12 лютого 2015 року) продовжують слугувати основою роботи Нормандського формату, держави – члени якого віддані їхній повній імплементації.

Вони наголошують на загальному прагненні до сталої й всеохопної архітектури довіри та безпеки у Європі, заснованій на принципах ОБСЄ, для якої врегулювання конфлікту в Україні є одним із низки важливих кроків.

читати статтю повністюЗагальні узгоджені висновки Паризького саміту в Нормандському форматі 9 грудня 2019 року

«4 Меморіал Ф.П.Богатирчука»

09.12.2019

7- 8 грудня 2019 р. у Вінниці відбувся «4 Меморіал Ф.П.Богатирчука» етапу всеукраїнського кубка «Шахові легенди України». Організаторами змагань виступили Київський клуб «Гамбіт» спільно з Вінницькою обласною шаховою федерацією. В змаганнях прийняли участь представники Літинського району, а саме голова Літинської шахової федерації Фіногеєв Д.І та тренер-методист ЦДЮТ Горбатюк Д.В.

читати статтю повністю«4 Меморіал Ф.П.Богатирчука»

Щотижнева оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району

09.12.2019

Під керівництвом першого заступника голови Літинської  районної державної адміністрації Лариси Кримковської 9 грудня відбулася щотижнева оперативна нарада за участю заступника голови РДА Валентини Захаревич, керівника апарату РДА Володимира Шмігельського,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

читати статтю повністюЩотижнева оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та установ...

Вулична акція «Не мовчи! Зупини домашнє насильство та торгівлю людьми!»

09.12.2019

6 грудня в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Літині відбулась вулична акція «Не мовчи! Зупини домашнє насильство та торгівлю людьми!».

Захід організовано та проведено сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Літинським бюро правової допомоги Козятинського місцевого центру з надання БВПД, Літинським районним відділом Державної Виконавчої служби, Літинським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області, з метою підвищення рівня поінформованості мешканців містечка про глобальну проблему домашнього насильства, торгівлі людьми та  привернення уваги до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від даних злочинів.

читати статтю повністюВулична акція «Не мовчи! Зупини домашнє насильство та торгівлю людьми!»

З Днем місцевого самоврядуванння!

07.12.2019

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати сільських, селищної та районної рад Літинського району

 Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Цей день стоїть в ряду значних дат, пов’язаних зі здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, працівників всіх рівнів місцевого самоврядування.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладено велику відповідальність за соціально-економічний розвиток територій та благополуччя їх жителів. Тому від професіоналізму, досвіду і компетентності, самовідданої праці, наполегливості і відповідальності працівників органів місцевого самоврядування, депутатів залежить добробут людей.

В день вашого професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра, творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення державності і самоврядування.

Перший заступник

голови райдержадміністрації   Лариса Кримковська

читати статтю повністюЗ Днем місцевого самоврядуванння!

Шаховий турнір до Дня Збройних Сил України

06.12.2019

6 грудня в Центрі дитячої та юнацької творчості смт. Літин проведено шаховий турнір присвячений Дню Збройних Сил України. В змаганнях приймали участь діти, які відвідують шаховий гурток. Метою таких змагань є підвищення спортивної майстерності учнівської молоді та популяризація гри в шахи. Після завершення турніру всі учасники отримали подарунки. Головним суддею змагань був тренер-методист ЦДЮТ Горбатюк Дмитро Васильович.

читати статтю повністюШаховий турнір до Дня Збройних Сил України

У краєзнавчому музеї представлена історична виставка присвячена 100-річчю Державного герба України

06.12.2019

У Літинському краєзнавчому музеї ім. Устима Кармалюка експонується історична виставка з історії Державного Герба України – «Символ твоєї свободи. 100 років Державного герба України».

Для перегляду даної виставки долучається учнівська молодь та вчителі шкіл Літинського району.

читати статтю повністюУ краєзнавчому музеї представлена історична виставка присвячена 100-річчю Державного герба України

Дочірні категорії

 • Вітання керівництва району з Днем Перемоги

  Дорогі визволителі!

  У  цей визначний день, 9 Травня, сьогоднішнє покоління намагається усвідомити подвиг тих, хто у жорстоких битвах виборював Велику Перемогу.

  Сувора правда тієї страшної війни є найбільшим за силою духу прикладом мужності, патріотизму, важкої праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя. Війна пройшла залізним плугом через кожне серце, кожну долю і кожне життя. Вічна пам’ять усім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті і таборах смерті, хто пішов із життя від ран, хвороб, голоду і скрути.

   Вічна слава і низький уклін Вам, шановні ветерани, за сьогоднішнє мирне небо над нами! У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, довгих літ життя й усіх людських гараздів!

  В.о. голови Літинської райдержадміністрації,
  депутат обласної ради
  Іван Мельничук
  Голова Літинської районної
  ради
  Віталій Мельник