View settings

Font size:
Site colours
Images

Settings

Звичайна версія

На Вінниччині рівень захворюваності на грип та ГРВІ на 10% нижче епідпорогу

27.01.2020

Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович під час щопонеділкової апаратної наради голови ОДА з керівниками департаментів та служб області.

Рівень захворюваності на грип та ГРВІ на 10% нижче епідпорогу. Разом з тим, зафіксовано 16 випадків захворювання на грип А, 56 тяжких випадків вірусно-бактеріальних пневмоній, з яких 3 - дуже важких, але на сьогодні стан пацієнтів покращується.

читати статтю повністюНа Вінниччині рівень захворюваності на грип та ГРВІ на 10% нижче епідпорогу

Щотижнева оперативна нарада

27.01.2020

Вже традиційно робочий тиждень в райдержадміністрації розпочався з оперативної наради під керівництвом очільника району Михайла Бевза участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

читати статтю повністюЩотижнева оперативна нарада

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

27.01.2020

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. В цей день в 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.

читати статтю повністю27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Поліцейські провели у Літині профорієнтаційний захід для старшокласників району

24.01.2020

Вибір професії – це важливий крок у доросле життя. В першу чергу – це відповідальність перед батьками, перед суспільством, а найголовніше - перед собою! Ця відповідальність полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Робота і все, що з нею пов’язане, займає більшу половину життя людини. Знайти себе в світі професії –відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. І тут найважливіше - не схибити.

24 січня у Літині для старшокласників району було проведено профорієнтаційний захід працівниками ГУ НП у Вінницькій області. Даний захід було проведено у Вінницькій області вперше.

читати статтю повністюПоліцейські провели у Літині профорієнтаційний захід для старшокласників району

В краєзнавчому музеї ім. У. Кармалюка відбувся літературно – мистецький вечір присвячений Василю Симоненку

24.01.2020

В краєзнавчому музеї ім. У. Кармалюка відбувся літературно – мистецький вечір присвячений поету, журналісту, шістдесятнику, вірному сину свого народу Василю Симоненку, якому 8 січня 2020 року виповнилося  б 85 років.

Епіграфом до вечора були слова Василя Симоненка: «Можна жить, а можна існувати, Можна думать – можна повторять, Та не можуть душу зігрівати, Ті, що не палають, не горять».

читати статтю повністюВ краєзнавчому музеї ім. У. Кармалюка відбувся літературно – мистецький вечір присвячений Василю...

Гідрометеорологічні умови на період з 24 по 28 січня

24.01.2020

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині утримається температурний режим вищий норми, без опадів.

24 січня вдень:    Хмарно з проясненнями, без опадів.

                                            Вітер північно-західний, 7-12 м/с.

                                            Температура 1-6° тепла.

читати статтю повністюГідрометеорологічні умови на період з 24 по 28 січня

Оприлюднено результати оцінки чисельності наявного населення України

24.01.2020

23 січня Міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет разом з командою презентував оцінку чисельності наявного населення України станом на 1 грудня 2019 року.

За оприлюдненими даними, чисельність наявного населення України складає 37 млн 289 тис. осіб.

“Ці дані, на жаль, не враховують населення, що наразі перебуває на окупованих територіях. Це, звичайно ж, не означає, що ми забули про наших громадян, що залишаються там”, - зазначили спікери.

читати статтю повністюОприлюднено результати оцінки чисельності наявного населення України

Вінниччина увійшла до списку областей, де медичні заклади автономізовані стовідсотково

23.01.2020

За інформацією Міністерства охорони здоров'я України, у 4 областях автономізовано 100%  медичних закладів, а саме: у Вінницькій, Полтавській, Черкаській та Волинській.

Загалом, рівень автономізації в Україні досягнув 91%. 

Автономізація - це одна з обов'язкових умов для підписання договорів з Національною службою здоров'я України (НСЗУ). Заклади, що перейшли у статус комунальних некомерційних підприємств отримуватимуть пряму оплату з державного бюджету від НСЗУ. Вони, як неприбуткові підприємства, зможуть самостійно розпоряджатися отриманими грошима. Статус КНП дозволяє встановлювати розмір заробітної плати для медичних та інших працівників в колективному договорі, а також відв’язує заробітні плати від єдиної тарифної сітки.

читати статтю повністюВінниччина увійшла до списку областей, де медичні заклади автономізовані стовідсотково

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку

23.01.2020

Відповідно до: Закону України «Про засади державної регіональної політики», Положень ст. 24Бюджетного кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196  (із змінами) «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку», Наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 року  № 80 (із змінами) «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» оголошується прийом документів для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися  у 2021 році за рахунок коштів ДФРР у Вінницькій області.

читати статтю повністюОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального...

Виїзна робоча зустріч в смт. Літин дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області

22.01.2020

21 січня за участю заступника начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Сікорської Л.Б., начальником Хмільницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Власюк І.В., головним спеціалістом медичних та соціальних послуг Івашньовою В.М. відбулася робоча зустріч.

читати статтю повністюВиїзна робоча зустріч в смт. Літин дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій...

Дочірні категорії

 • Вітання керівництва району з Днем Перемоги

  Дорогі визволителі!

  У  цей визначний день, 9 Травня, сьогоднішнє покоління намагається усвідомити подвиг тих, хто у жорстоких битвах виборював Велику Перемогу.

  Сувора правда тієї страшної війни є найбільшим за силою духу прикладом мужності, патріотизму, важкої праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя. Війна пройшла залізним плугом через кожне серце, кожну долю і кожне життя. Вічна пам’ять усім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті і таборах смерті, хто пішов із життя від ран, хвороб, голоду і скрути.

   Вічна слава і низький уклін Вам, шановні ветерани, за сьогоднішнє мирне небо над нами! У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, довгих літ життя й усіх людських гараздів!

  В.о. голови Літинської райдержадміністрації,
  депутат обласної ради
  Іван Мельничук
  Голова Літинської районної
  ради
  Віталій Мельник