View settings

Font size:
Site colours
Images

Settings

Звичайна версія

Перша в Україні Програма медичних гарантій стартувала у повному обсязі, - НСЗУ

02.04.2020

1 квітня стартувала перша в Україні Програма медичних гарантій - перелік медичних послуг, які держава гарантує пацієнту. Договори з НСЗУ на надання медичних послуг за Програмою медичних гарантій станом на сьогодні підписали 1 524 заклади спеціалізованої медичної допомоги. З них 50 приватних. Це 90% закладів, які подали свої пропозиції НСЗУ. Ще 138 проектів договорів очікують на підписання. 

Таким чином, практично всі комунальні медичні заклади (районні, міські, обласні лікарні) країни увійшли в реформу і будуть отримувати кошти за договором з НСЗУ.  Відтепер гроші підуть за пацієнтом у поліклініки та спеціалізовані заклади. Загалом проекти договорів отримали 1 662 надавачі спеціалізованої медичної допомоги.

читати статтю повністюПерша в Україні Програма медичних гарантій стартувала у повному обсязі, - НСЗУ

В Україні зафіксовано 804 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

02.04.2020

За даними Центру громадського здоров'я, станом на 10:00 2 квітня в Україні 804 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 20 летальних, 13 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 135 нових випадків.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

читати статтю повністюВ Україні зафіксовано 804 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Ринок землі відкрили, мораторій скасували: що треба знати про новий закон

02.04.2020

Мораторій на торгівлю аграрними землями ввели ще у 2001 році. Спочатку його продовжили до 2005 року. Потім мораторій продовжували щороку на 1 рік. Останній раз мораторій на продаж землі продовжили до кінця 2019 року. У 2019 році Верховна Рада не продовжила його дію окремим законом, як робила раніше.

На початку вересня 2019 року президент Володимир Зеленський доручив уряду підготувати, а парламенту ухвалити до 1 грудня законопроєкт про ринок земель сільськогосподарського призначення зі скасуванням мораторію на продаж землі.

Детальніше: Ринок землі відкрили, мораторій скасували: що треба знати про новий закон

В області стартувала всеукраїнська природоохоронна кампанія «Сезон тиші»

02.04.2020

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

З 1 квітня 2016 року в Україні вперше стала проводитися нова природоохоронна кампанія «Сезон тиші».

Згідно із Законом України «Про тваринний світ», «Сезон тиші» тепер діє в Україні щорічно з 1 квітня по 15 червня.

читати статтю повністюВ області стартувала всеукраїнська природоохоронна кампанія «Сезон тиші»

Уряд посилює заходи безпеки для боротьби з коронавірусом

02.04.2020

Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд планує запровадити більш жорсткі заходи безпеки на період карантину – до 24 квітня 2020 року.

Відповідні зміни з одноденним доопрацюванням запропоновано до постанови №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на засіданні Кабінету Міністрів. Постанову буде викладено в новій редакції.

Детальніше: Уряд посилює заходи безпеки для боротьби з коронавірусом

Влада виплачуватиме допомогу найбіднішим верствам населення під час карантину – Володимир Зеленський

02.04.2020

Влада складе списки малозабезпечених категорій громадян, щоб надати фінансову допомогу найбіднішим українцям під час карантину. Про це йшлося на щоденній селекторній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського щодо боротьби з поширенням коронавірусу.

читати статтю повністюВлада виплачуватиме допомогу найбіднішим верствам населення під час карантину – Володимир Зеленський

Про зміни термінів проведення акції «Серце до серця 2020» у зв’язку з карантинними заходами

01.04.2020

З 1 квітня по  3 травня заплановано проведення 15-ї всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця 2020», з метою збору коштів на кардіореанімаційне медичне обладнання у дитячі лікарні країни.

У зв’язку з впровадженням карантинних заходів на території України, з метою запобігання поширенню корона вірусної інфекції повідомляємо, що термін проведення акції продовжено до кінця травня з фіналом 1 червня 2020 року.

читати статтю повністюПро зміни термінів проведення акції «Серце до серця 2020» у зв’язку з карантинними заходами

Мінцифри оголошує старт Національного конкурсу ІТ-проєктів #HackCorona in Ukraine

01.04.2020

Міністерство цифрової трансформації запускає національний конкурс IT-проєктів та ідей для полегшення життя громадян і бізнесу під час пандемії коронавірусу.

Світовий досвід доводить, що існують широкі можливості боротьби із поширенням COVID-19 за допомогою інноваційних IT-рішень. У Південній Кореї створили мобільний застосунок для сповіщень, якщо поряд знаходиться інфікована особа. Італія запровадила кампанію “цифрова солідарність”. Сінгапур розробив мапу захворювань, а Ізраїль впровадив дистанційний моніторинг за пересуванням хворих по геолокації. Україна також потребує інноваційних ідей, щоб зупинити поширення вірусу.

читати статтю повністюМінцифри оголошує старт Національного конкурсу ІТ-проєктів #HackCorona in Ukraine

Вінниччина стала першим регіоном України, де розроблено і затверджено МОЗ протокол лікування хворих на COVID-19

01.04.2020

Доки в Україні ще розробляють єдиний державний протокол для лікування хворих на коронавірус, Вінниччина вже має свій – офіційно затверджений.

Про це повідомила радіо «Місто над Бугом» головний інфекціоніст області, професор, завідувач кафедри інфекційних хвороб ВНМУ ім. М. Пирогова Лариса Мороз.

Фахівець зазначила, що нині у світі немає єдиного протоколу лікування хворих на коронавірус, тому кожна країна має свій протокол.

читати статтю повністюВінниччина стала першим регіоном України, де розроблено і затверджено МОЗ протокол лікування...

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

01.04.2020

За даними Центру громадського здоров’я, станом  на 10:00 1квітня в Україні 669 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 17 летальних (4 за останню добу), 10 пацієнтів одужало. За добу було підтверджено 120 нових випадків.

читати статтю повністюОперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Дочірні категорії

 • Вітання керівництва району з Днем Перемоги

  Дорогі визволителі!

  У  цей визначний день, 9 Травня, сьогоднішнє покоління намагається усвідомити подвиг тих, хто у жорстоких битвах виборював Велику Перемогу.

  Сувора правда тієї страшної війни є найбільшим за силою духу прикладом мужності, патріотизму, важкої праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя. Війна пройшла залізним плугом через кожне серце, кожну долю і кожне життя. Вічна пам’ять усім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті і таборах смерті, хто пішов із життя від ран, хвороб, голоду і скрути.

   Вічна слава і низький уклін Вам, шановні ветерани, за сьогоднішнє мирне небо над нами! У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, довгих літ життя й усіх людських гараздів!

  В.о. голови Літинської райдержадміністрації,
  депутат обласної ради
  Іван Мельничук
  Голова Літинської районної
  ради
  Віталій Мельник