View settings

Font size:
Site colours
Images

Settings

Звичайна версія

Нарада щодо комплексної перевірки районної ланки територіальної підсистеми єдиної Державної системи цивільного захисту Літинського району

18.02.2019

Сьогодні, 18 лютого, у райдержадміністрації відбулася нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Ярослава Чернеги щодо комплексної перевірки районної ланки територіальної підсистеми єдиної Державної системи цивільного захисту Літинського району. Участь в нараді взяли перший заступник начальника ГУ ДСНС України у Вінницькій області Олег Андрущенко, голова районної ради Віталій Мельник, посадові особи з питань цивільного захисту об’єктів господарювання району та керівний склад районної ланки територіальної підсистеми єдиної Державної системи цивільного захисту Літинського району.

читати статтю повністюНарада щодо комплексної перевірки районної ланки територіальної підсистеми єдиної Державної...

Допуск до застосування пестицидів та агрохімікатів

18.02.2019

Відповідно до Закону України «Про захист рослин» від 14.10.1998 р. № 180-XIV стаття 18, «Про пестициди і агрохімікати» від 02.03.1995 року № 86/95-ВР стаття 11, Постанови КМ № 746 від 18.09.1995 особи, діяльність, яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням пестицидів і агрохімікатів повинні пройти спеціальну підготовку, медичний огляд та мати допуск (посвідчення) на право проведення робіт.

читати статтю повністюДопуск до застосування пестицидів та агрохімікатів

У райдержадміністрації відбулася нарада стосовно обговорення соціального захисту учасників бойових дій в Афганістані

18.02.2019

18 лютого у райдержадміністрації відбулася нарада  щодо обговорення питань соціального, медичного  та пенсійного забезпечення ветеранів війни та учасників бойових дій в Афганістані, членів їх сімей. Участь у нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Кримковська, заступник голови РДА Валентина Захаревич, начальник УПСЗН райдержадміністрації Світлана Матюк, начальник відділу культури  і туризму РДА Тетяна Лівчук та голова Літинської районної спілки ветеранів Афганістану  Микола Мазуренко.

читати статтю повністюУ райдержадміністрації відбулася нарада стосовно обговорення соціального захисту учасників...

Районний огляд-конкурс читців «Шлях до Тараса»

18.02.2019

17 лютого у Літинському районному будинку культури відбувся щорічний районний огляд-конкурс читців «Шлях до Тараса», присвячений відзначенню 205-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Метою конкурсу є естетичне виховання дітей та юнацтва, розвиток виконавської майстерності та розкриття їх творчого потенціалу.

читати статтю повністюРайонний огляд-конкурс читців «Шлях до Тараса»

Системні зміни в охороні здоров’я: перші результати

15.02.2019

На засіданні 13 лютого Уряд представив звіт про свою роботу за 2018 рік.  Минулого року в сфері охорони здоров’я відбулась низка важливих змін, спрямованих на покращення якості та доступності медичного обслуговування для українців. Зокрема, Уряд запустив перший етап медичної реформи, розширив програму «Доступні ліки», продовжив розбудовувати мережу кардіоцентрів.

читати статтю повністюСистемні зміни в охороні здоров’я: перші результати

Літинщина вшанувала учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2019

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також  30 річниця виведення військ із Республіки Афганістан.

З цієї нагоди сьогодні у Літині відбулась урочиста хода та покладання квітів до Стели Героїв Небесної Сотні, Меморіалу Слави  та пам’ятника полеглим воїнам – афганцям  за участю керівництва району, представників державних установ та організацій району, учасників бойових дій на території інших держав, членів сімей загиблих воїнів–інтернаціоналістів, громадськості.

читати статтю повністюЛітинщина вшанувала учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2019

 

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Кожного року 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 
У цей день, 30 років тому, було завершено виведення радянських військ з території Афганістану. Так закінчилася неоголошена війна, яка тривала майже десятиліття.

З усіх сучасних збройних конфліктів афганська війна була найкривавішою, її тінь торкнулася майже кожної української родини. Через її горнило пройшли 160 тисяч наших співвітчизників, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а 3360 загинули на чужій землі.

Ми пам’ятаємо про загиблих, схиляємо голови перед їх подвигом та мужністю. І часу не підвладно викреслити з нашої пам’яті ті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, продемонстровані тисячами синів і дочок України, яким довелося нести нелегку військову службу в горах Афганістану, пустелях Іраку, при врегулюванні конфлікту в Югославії та в інших «гарячих точках» світу.

Покоління, обпалене полум’ям збройних конфліктів,  є активним учасником учасником розбудови Української держави. Воїни-афганці сказали своє вагоме слово під час Революції Гідності, їх бойовий досвід і тепер став запорукою багатьох перемог у боротьбі за територіальну цілісність  України з російським агресором.
Сьогодні Україні  як ніколи потрібні ваш безцінний досвід і моральні якості, активна громадянська позиція та професіоналізм. Нехай доля завжди буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів. Від усього серця бажаю  вам і вашим родинам здоров’я, благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

Ми завжди будемо памятати про Афганську війну. Низький уклін батькам і матерям, які виховали синів-героїв.

Голова Літинської райдержадміністрації   Ярослав Чернега

читати статтю повністю15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Завдяки політичній волі ми позбулися російської газової залежності – Президент України Петро Порошенко

14.02.2019

Президент Петро Порошенко наголошує, що Україні вдалося «вистояти і позбутися російської газової залежності». Він нагадав про умови газової угоди 2009 року, коли Україна потрапила в енергетичну залежність від російського газового монополіста «Газпрома».

читати статтю повністюЗавдяки політичній волі ми позбулися російської газової залежності – Президент України Петро...

Управління праці та соціального захисту населення Літинської райдержадміністрації повідомляє

14.02.2019

Професійна адаптація – це заходи спрямовані  на вдосконалення та відновлення професійних навичок та умінь учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил шляхом професійного навчання, надання інформаційних, консультаційних  та професійних послуг  із зазначених питань, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

читати статтю повністюУправління праці та соціального захисту населення Літинської райдержадміністрації повідомляє

Монетизація субсидій у готівковій формі

14.02.2019

Президентом України Петро Порошенко запущено довгоочікувану систему монетизації субсидій, тобто, грошових виплат малозабезпеченим верствам населення. В середньому розмір виплати складає 1500 гривень, і після того, як отримувач субсидій розрахується за отримані послуги, готівкові кошти залишаються в його розпорядженні.

читати статтю повністюМонетизація субсидій у готівковій формі

Дочірні категорії

 • Вітання керівництва району з Днем Перемоги

  Дорогі визволителі!

  У  цей визначний день, 9 Травня, сьогоднішнє покоління намагається усвідомити подвиг тих, хто у жорстоких битвах виборював Велику Перемогу.

  Сувора правда тієї страшної війни є найбільшим за силою духу прикладом мужності, патріотизму, важкої праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя. Війна пройшла залізним плугом через кожне серце, кожну долю і кожне життя. Вічна пам’ять усім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті і таборах смерті, хто пішов із життя від ран, хвороб, голоду і скрути.

   Вічна слава і низький уклін Вам, шановні ветерани, за сьогоднішнє мирне небо над нами! У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, довгих літ життя й усіх людських гараздів!

  В.о. голови Літинської райдержадміністрації,
  депутат обласної ради
  Іван Мельничук
  Голова Літинської районної
  ради
  Віталій Мельник