View settings

Font size:
Site colours
Images

Settings

Звичайна версія

Засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

19.10.2018

19 жовтня у райдержадміністрації відбулося засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури під головуванням  першого заступника голови райдержадміністрації Лариси Кримковської. У засіданні взяли участь:  начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Світлана Матюк,  головний спеціаліст відділу з питань допомог учасникам АТО, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС і соціального обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці Марина Сплавська, керівники підприємств  району та представники громадських  організацій.

читати статтю повністюЗасідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп...

«Пакунок малюка» - важливий соціальний проект: які рекомендації надає МОЗ

19.10.2018

З 1 вересня в Україні стартував масштабний проект «пакунок малюка». До 2020 року - у пілотному режимі. Це означає, що Міністерство соціальної політики, що реалізує цей проект, буде вивчати відгуки батьків, соціальних служб, місцевих органів влади і вносити необхідні зміни. Зі свого боку МОЗ України і надалі надаватиме рекомендації, щоби речі були максимально корисні для здоров’я новонародженої дитини.

читати статтю повністю«Пакунок малюка» - важливий соціальний проект: які рекомендації надає МОЗ

Уряд затвердив нове положення про військово-патріотичну гру «Джура», що збільшить кількість напрямів роботи з дітьми та можливості для їхньої участі

19.10.2018

Відтепер військово-патріотична гра «Джура» проводитиметься за новими програмами, зокрема «Джура-Оборонець», «Джура-Десантник», «Джура-Прикордонник»,  «Джура-Гвардієць» та «Джура-Поліцейський». Відповідні зміни передбачає нове положення про гру та інші особливості її проведення, що були затверджені 17 жовтня 2018 року під час засідання Уряду.

“Виховання дітей та молоді, які сповідують принципи здорового способу життя, любові до держави, її символів та традицій, є важливою умовою для успішного розвитку країни. Тому управлінці усіх рівнів мають сприяти проведенню Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), і важливо, що це також передбачено постановою”, - зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

читати статтю повністюУряд затвердив нове положення про військово-патріотичну гру «Джура», що збільшить кількість...

Президент підписав Закон щодо розширення категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

19.10.2018

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» щодо розширення категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки», прийнятий Верховною Радою України 2 жовтня 2018 року.

Закон спрямований на посилення соціального захисту дітей журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків; дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність І або II групи.

читати статтю повністюПрезидент підписав Закон щодо розширення категорій дітей, які потребують особливої соціальної...

Інформація про підписані декларації у Літинському районі станом на 18.10.2018 р.

18.10.2018

АЗПСМ  с. Уладівка - Ластовецька Надія Станіславівна - підписано 1424 декларацій;

                                   Мовчанюк Віктор Савелійович -  підписано 774 декларацій;

АЗПСМ с. Багринівці – Заверюха Андрій Кирилович - підписано 1782 декларацій;

АЗПСМ с. Дашківці - Денисюк Галина Степанівна - підписано 2011 декларацій;

АЗПСМ с. Вербівка –Лутчак Володимир Васильовичпідписано 908 декларацій;

читати статтю повністюІнформація про підписані декларації у Літинському районі станом на 18.10.2018 р.

Відбулася вулична акція «Walk for Freedom/Хода за свободу»

18.10.2018

Сьогодні, 18 жовтня, у Європейський день боротьби з торгівлею людьми у смт. Літин відбулась вулична акція  з «Walk for Freedom/Хода за свободу» – мовчазна і мирна хода на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз перебувають у рабстві.

читати статтю повністюВідбулася вулична акція «Walk for Freedom/Хода за свободу»

Президент України провів зустріч з Головою Парламентської Асамблеї НАТО

18.10.2018

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Головою Парламентської Асамблеї НАТО Расою Юкнявічене. Глава держави висловив вдячність Парламентській асамблеї НАТО за послідовну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та рішуче засудження російської агресії. Він висловив сподівання, що ПА НАТО буде надавати пріоритетну увагу питанням подальшого поглиблення партнерства з Україною в рамках політики відкритих дверей Альянсу.

Петро Порошенко відзначив необхідність збереження трансатлантичної єдності та узгоджених підходів країн-членів Альянсу для ефективної протидії гібридним загрозам з боку Росії.

читати статтю повністюПрезидент України провів зустріч з Головою Парламентської Асамблеї НАТО

Будьте обережними, зігріваючи своє житло!

18.10.2018

Із настанням холодів у людей виникає потреба обігріти свою оселю. Для цього використовуються різноманітні обігрівачі, проте вони здатні не лише дарувати тепло, а й також можуть бути небезпечними під час експлуатації.

Що необхідно пам’ятати, щоб уберегти себе та свою оселю від пожежі:

- ніколи не паліть у ліжку;

- будьте обережні під час експлуатації електричного та газового обладнання. Перед початком опалювального сезону всі опалювальні прилади необхідно ретельно перевіряти, а у разі виявлення пошкоджень чи несправностей — ремонтувати;

- не розташовуйте опалювальні прилади поблизу легкозаймистих та горючих матеріалів, наприклад меблів або штор;

читати статтю повністюБудьте обережними, зігріваючи своє житло!

У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з вирішення складних і спірних питань призначення компенсацій, соціальних допомог та субсидій

17.10.2018

17   жовтня під керівництвом голови районної комісії з вирішення складних і спірних питань призначення компенсацій, соціальних допомог та субсидій Валентини Захаревич відбулося засідання комісії, де розглядались питання:

-        призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого палива виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, які фактично у ньому проживають.

-         припинення субсидій за заявою власника.

-        розгляд заяв пільгових категорій громадян щодо перенесення пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання пільговика.

читати статтю повністюУ райдержадміністрації відбулося засідання комісії з вирішення складних і спірних питань...

Патріарх Варфоломій подякував Президенту за зусилля у об’єднанні православних християн в Україні – зустріч Глави держави з екзархами Вселенського Патріарха

17.10.2018

Екзархи Вселенського Патріарха в Україні відзначили провідну роль Президента Петра Порошенка у процесі об’єднання православних християн та створенні єдиної помісної православної церкви.

Архієпископ Памфільський  Української Православної Церкви в США Даниїл під час  зустрічі з Президентом подякував Главі держави за лідерство та бажання побачити єдність в українському народі. «Я надіюся, що ми вже незабаром разом служитимемо і святкуватимемо це велике об’єднання нашого українського народу», - наголосив Архієпископ.

читати статтю повністюПатріарх Варфоломій подякував Президенту за зусилля у об’єднанні православних християн в Україні...

Дочірні категорії

 • Вітання керівництва району з Днем Перемоги

  Дорогі визволителі!

  У  цей визначний день, 9 Травня, сьогоднішнє покоління намагається усвідомити подвиг тих, хто у жорстоких битвах виборював Велику Перемогу.

  Сувора правда тієї страшної війни є найбільшим за силою духу прикладом мужності, патріотизму, важкої праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя. Війна пройшла залізним плугом через кожне серце, кожну долю і кожне життя. Вічна пам’ять усім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті і таборах смерті, хто пішов із життя від ран, хвороб, голоду і скрути.

   Вічна слава і низький уклін Вам, шановні ветерани, за сьогоднішнє мирне небо над нами! У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, довгих літ життя й усіх людських гараздів!

  В.о. голови Літинської райдержадміністрації,
  депутат обласної ради
  Іван Мельничук
  Голова Літинської районної
  ради
  Віталій Мельник